Beüerulg Hans urodził się 12 lutego 1812 cały swój majątek odziedziczył po rodzinie. Wszystkie pieniądze przeznaczył na grę w kasynie, w końcu nie zostało mu nic. Nie płacił podatków za mieszkanie, więc znalazł się na ulicy. Pewna kobieta ulitowała się na nim i pozwoliła mu zamieszkać u siebie, dopóki nie znajdzie mieszkania. Hans pojechał do pobliskiego miasteczka w poszukiwaniu pracy. Wracając koń wystraszył się nadchodzącej burzy, zbieg z wzgórza padając do rzeki. Hansowi nie udało się przeżyć. Parę dni później wędkarz znalazł jego ciało. Ann dowiedziawszy się o śmierci Hansa pogrążyła się w smutku. Beüerlug zmarł w 1892 roku 2  stycznia.

Jestem Weis Reisen. Kiedy to przeczytaciebędę już martwy. Urodziłem się w 1825 roku. Rodzice nie mieli pieniędzy na moje utrzymanie więc znalazłem się w sierocińcu.

W wieku 18 lat opuściłem dom dziecka i w pobliskim barze znalazłem pracę. W ciągu roku poznałem wiele miłych osób jedną z nich była Rachel. Wymieniłem z nią zaledwie parę zdań a już wiedziałem, że to ta jedyna.

Paru miesiącach oświadczyłem się jej, ale ona odrzuciła moją propozycję i wybiegła z baru. Potem już jej nigdy nie zobaczyłem. Po paru miesiącach dowiedziałem się, że wyszła za mąż. Pogrążyłem się w rozpaczy. Moi przyjaciele próbowali mi pomóc, lecz ja nie miałem po co żyć. Ten list dedykuje mojej ukochanej Rachel, któej już nigdy nie zobaczę.

Weis Reisen 8 marca popełnił samobójstwo.

Historię spisali:

Aleksandra Bałacka, Julian Martynów, Katarzyna Miszczyk, Agata Nowakowska