Konkurs Wielcy Kompozytorzy

Tegoroczny konkurs dotyczy Jana Sebastiana Bacha

www.youtube.com/watch?v=IzMyL6AD_HQ
To dla Panstwa mini koncert w wykonaniu Mateusza Makucha z okazji realizacji zadania "Poeta skrzypiec Henryk Wieniawski w 140 rocznice smierci", dofinansowany przez Wojewodztwo Lubuskie.
Zapraszamy
...

View on Facebook

Szanowni Państwo
Zapraszaliśmy Państwa na dzisiejsze otwarcie wystawy pt:Poeta skrzypiec-Henryk Wieniawski w 140 rocznicę śmierci" połączony z koncertem skrzypcowym wybitnego muzyka Mateusza Makucha, jednak koncert nie może się odbyć z powodu choroby skrzypka. Koncert nagrany przez Mateusza Makucha udostępnimy na FB online.
Przepraszamy za to zdarzenie i zapewniamy, że koncert na żywo odbędzie się na pewno w innym terminie, o czym poinformujemy Państwa na FB.
...

View on Facebook

Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego w Zielonej Górze zaprasza na wystawę dorobku LTM i SOA im.Patrona w 140 rocznicę śmierci.
Przy okazji wystawy odbędzie się wyjątkowy koncert wybitnego zielonogórskiego skrzypka Mateusza Makucha w dniu 30.10.2020r.o godz. 18.00 w siedzibie przy ul.I.Krasickiego 4.
...

View on Facebook

Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do nauki gry na instrumentach (pianino, gitara, flet, akordeon, keyboard, perkusja, djembe), śpiewu, baletu i sztuki cyrkowej. Są jeszcze wolne miejsca.
Zajęcia odbywają się przy ul. I.Krasickiego 4, tel.579 714 481, e-mail: soa.ltm@interia.pl
...

View on Facebook

Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego w Zielonej Gorze zaprasza dzieci do sekcji baletowej przy ul I. Krasickiego 4. Zapisy w sekretariacie od godz. 12.00
Pozostale dzieci i mlodziez zachecamy do nauki gry na instrumentach: fortepian, pianino, keyboard, skrzypce, flet, akordeon, gitara klasyczna i elektryczna, perkusja i djembe. Proponujemy rowniez spiew solo i sztuke cyrkowa. Skorzystajcie poki jeszcze sa wolne miejsca
...

View on Facebook

Uchwała nr 3/2020 Zarządu Lubuskiego Towarzystwa Muzycznego im.Henryka Wieniawskiego w Zielonej Górze z dnia 29.08.2020r.

Zarząd LTM na posiedzeniu w dniu 29.08.2020r podjął uchwałę:
W związku z rozpoczęciem nauki przez uczniów, słuchaczy SOA LTM, w związku z epidemią COVID-19, spotkanie inaugurujące rok szkolny 2020/2021 może odbywać się tylko w małych grupach uczniów i prowadzących przedmioty w salach LTM.
Nie będzie organizowane ogólne spotkanie wszystkich członków LTM (uczniów, nauczycieli, rodziców) w sali widowiskowej w dniu 1 września 2020r.
Zarząd LTM prosi prowadzących naukę, aby spotkania z uczniami odbywały się w miarę możliwości z pojedynczymi uczniami, aby nie powstawały większe skupiska ludzi.
Przypominamy o bezwzględnym zachowaniu zasad sanitarnych i higienicznych wewnątrz budynku LTM przy ul.I.Krasickiego podczas spotkań i zajęć.
Zarząd LTM.
...

View on Facebook

Drodzy znajomi. Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego w Zielonej Gorze zatrudni nauczycieli gry na skrzypach oraz keyboardzie a takze gospodarza obiektu i osobe do sprzatania na umowy zlecenia. Moga byc osoby z orzeczeniem. Kontakt tel. 605891451 ...

View on Facebook

Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego w Zielonej Gorze zatrudni od wrzesnia nauczyciela skrzypiec i gospodarza obiektu. Informacja bezposrednia 605891451, CV na adres soa. ltm@interia.pl ...

View on Facebook

Zapraszam wszystkich (dzieci, młodzież i dorosłych) do korzystania z lekcji gry na instrumentach (fortepian, pianino, keyboard, akordeon, gitara, flet, skrzypce, djambe, perkusja)oraz lekcji baletu, sekcji plastycznej a także gimnastyki do muzyki klasycznej (jedyna taka forma w Polsce) w Społecznym Ognisku Artystycznym Lubuskiego Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Zielonej Górze.
Nauka indywidualna kosztuje 250zł/miesięcznie, zbiorowa 180zł/miesięcznie ( 2x w tygodniu)
Zainteresowanych odsyłam do kontaktu z sekretariatem nr tel.579 714 481 lub e-mail: soa.ltm@interia.pl
Od września rozpoczynamy również zajęcia z fizjoterapii prowadzone przez wykwalifikowane specjalistki w ramach akcji LTM ZDROWIE
...

View on Facebook