Konkurs Wielcy Kompozytorzy

Tegoroczny konkurs dotyczy Jana Sebastiana Bacha

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie Społecznego Ogniska Artystycznego.
Z okazji Świąt Wielkanocnych Zarzad LTM sklada Wszystkim zyczenia zdrowia, radosci i słońca. Wesołego Alleluja
...

View on Facebook

Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego wychodzi z oferta do doroslych pań na zajecia baletu. Nigdy nie jest za poźno na spelnianie marzen. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc w grupie. Kandydatury mozna skladac na soa. ltm@interia.pl
Zapraszamy
...

View on Facebook

Zapraszamy chetnych do utworzenia grupy teatru tanca i fotografii. Prosimy o kontakt pod adresem soa. ltm@interia.pl ...

View on Facebook

Zapraszamy osoby chetne do nauki w sekcji pianina do wstapienia do grona naszych uczniow. Zajecia odbywaja sie dwa razy w tygodniu po 30 minut. Miesieczne czesne za nauke wynosi 250,00 (plus 5 zl na cele statutowe, platne jednorazowo za rok kalendarzowy, tj 60zl). Nauczyciel dr Ewa Ogiołda ...

View on Facebook

Z okazji Nowego Roku Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego zyczy swoim uczniom, nauczycielom i rodzicom pomyslnego Nowego Roku i troski o rozwoj talentow naszych dzieci. Sobie zyczymy pomyslnosci w realizacji planow i zamierzen w zakresie remontu wezla cieplnego a w dalszej kolejnosci modernizacji sali koncertowej (cyklinowanie parkietu) i sal lekcyjnych. Czas puscic ww zapomnienie wyglad i wyposazenie z lat siedemdziesiatych. Chetnych do wspolpracy serdecznie zapraszamy.
Jednoczesnie informujemy, ze posiadamy duza sale widowiskowo-koncertowa (ze scena), ktora polecamy na podnajem dla kazdej branzy.
Telefon 605 891 451
...

View on Facebook

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym uczniom i ich Rodzicom najpiękniejszych chwil w życiu i spełnienia marzeń. Zarząd LTM ...

View on Facebook

www.youtube.com/watch?v=IzMyL6AD_HQ
To dla Panstwa mini koncert w wykonaniu Mateusza Makucha z okazji realizacji zadania "Poeta skrzypiec Henryk Wieniawski w 140 rocznice smierci", dofinansowany przez Wojewodztwo Lubuskie.
Zapraszamy
...

View on Facebook

Szanowni Państwo
Zapraszaliśmy Państwa na otwarcie wystawy pt:Poeta skrzypiec-Henryk Wieniawski w 140 rocznicę śmierci" połączony z koncertem skrzypcowym wybitnego muzyka Mateusza Makucha, jednak koncert nie może się odbyć z powodu choroby skrzypka. Koncert nagrany przez Mateusza Makucha udostępnimy na FB online.
Przepraszamy za to zdarzenie i zapewniamy, że koncert na żywo odbędzie się na pewno w innym terminie, o czym poinformujemy Państwa na FB.
...

View on Facebook

Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego w Zielonej Górze zaprasza na wystawę dorobku LTM i SOA im.Patrona w 140 rocznicę śmierci.
Przy okazji wystawy odbędzie się wyjątkowy koncert wybitnego zielonogórskiego skrzypka Mateusza Makucha w dniu 30.10.2020r.o godz. 18.00 w siedzibie przy ul.I.Krasickiego 4.
...

View on Facebook

Lubuskie Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do nauki gry na instrumentach (pianino, gitara, flet, akordeon, keyboard, perkusja, djembe), śpiewu, baletu i sztuki cyrkowej. Są jeszcze wolne miejsca.
Zajęcia odbywają się przy ul. I.Krasickiego 4, tel.579 714 481, e-mail: soa.ltm@interia.pl
...

View on Facebook